Horoskop na rok 2015 - znamení Ryby

V roce 2015 se budete muset soustředit sami na sebe. Potkají vás situace, kdy vás začne ovládat vaše temná stránka. Budete muset být agresivní, odvážní a přesně vědět, co chcete. Udělejte vše, co je ve vašich silách. Mnohem více toho zvládnete, když budete v klidu. V práci budete mít klid a díky tomu budete moci rozvíjet vaše jiné kvality. V kariéře se vám podaří růst, aniž byste se nějak moc snažili. Láska bude v novém roce na svém vrcholu. Nebudete mít problém se otevřít a svěřit se se svými city. Budete pokračovat v budování vašeho vztahu. Nezadaní mohou relaxovat a ve druhé polovině roku na ně bude čekat člověk, který je bude provázet po zbytek života.Pozitivum: kariérní růst.
Negace: budete muset být odvážní.
Čínská medicína: klouby, krk.

Znamení Ryby


Venuše: Poradí vám v lásce a určí vaši budoucnost.Ryby - charakteristika 2015

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu, mají z ostatní 11 znamení od všeho něco a převahují převážně dobré vlastnosti. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často vidí věci, které zůstávají jejich okolí skryté. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Ryby jsou citlivé a vnímavé bytosti, které rády pomáhají ostatním. Ryby jsou zrozeny pro lásku. Jsou romantické, něžné a vášnivé.


Finance

Jasno 2015

Finanční situace se v novém roce změní. Splatíte půjčky a značně se vám uleví od zátěže.

Vztahy

Jasno 2015

Láska bude na vrcholu. Vypadá to, že svatba bude na spadnutí. Pracujte na svém vztahu.

Zdraví

Polojasno 2015

Čekají vás problémy s klouby. Zřejmě se bude jednat o revma.

 


SMS Chat SMS Chat

SMS PŘÁNÍ do roku 2015, Ryby

NOVINKA! Pošlete nám své přání do roku 2015 textovou zprávou. Naše věštkyně a kartářky vaši prosbu vysliší a posvětí zpětnou zprávou ZDARMA.SMS přání ve tvaru: LASKA text přání odešlete na 903 55 60

Příklad:

LASKA V tomto roce si preji ustalit a prala bych si, abych vzdy byla jeho oporou. Lucie 24.2.82

Cena SMS 60,- Kč
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist